• Обновено
Современа метална табела на Евелин и Зои со сенка на тапанот

Современа метална табела на Евелин и Зои со сенка на тапанот

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете визуелен интерес за секоја просторија со оваа табела инспирирана од фенер, со модерни асиметрични кривини. Челичната основа е завршена во класичен неутрален тон за да одговара на скоро секоја шема на бои. Долгата, цилиндрична сенка на белата постелнина ја нагласува вертикалноста на ламбата и создава елегантна завршница за вашиот еклектичен простор. Рачно изработена завршница се нанесува на челичната база . спарена со издолжена сенка на тапанот . Сенката е во јасен шифон бела боја и е изработена од 100% постелнина со полистиренска обвивка за издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00