• Обновено
Машкиот товар за машка кратка со стрии

Машкиот товар за машка кратка со стрии

DEN 319.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Машки карго шорцеви со шорцеви со истегнување на овој класичен карго кратко е конструиран со трајни материјали за истегнување, изградени за долготрајна удобност, дишење и стил. Се одликува со опуштено седиште и бутот што се наоѓа на природната линија на половината и безбедно затворање на копчето со мува со тешки патенти. Ова е традиционален стил на карго за многу намени. Опуштено вклопување. Краток товар. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Замачкани предни џебови. Материјал : 98% памук/2% спандекс . џебови за заварување. Заварувајте го џебот за мобилен телефон. Флекс материјал за удобност. 60aawah.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67