• Обновено
Предност Хенли Таупе Геометриска позадина на трева

Предност Хенли Таупе Геометриска позадина на трева

DEN 559.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безвременскиот изглед на Grasscloth добива шик, модерно ажурирање со овој дизајн на трева. Кремот, беж, светло сива боја и таупе faux grasscloth позадината е прекриена со голем, геометриски лавиринт формиран од ленти од бела и сива трева трева. Хенли е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 20.9-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата