• Обновено
Летна прашка за бања со крилја за затоплување

Летна прашка за бања со крилја за затоплување

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Плешката за бања со крилја за затоплување го одржува бебето топло и удобно за време на времето за бања. Одвојувањето на крилјата за затоплување може да се користат влажни или суви. Цврстата база го одржува бебето безбедно и вграденото потпирач за глава ги задржува лулка и поддржана. Одвојувањето на крилјата за затоплување го одржува бебето топло, влажно или суво продолжено користење како што се набори за миење садови лесно за складирање на мека треска од решетката и вградени во лулка од потпирачот за глава, новороденчињата можат да се користат во мијалник, када за бебиња или када за возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33