• Обновено
Бебето на Бебето на Бебето Прво Божиќно сребро со сина лента за Божиќни украси, 0,13 bs

Бебето на Бебето на Бебето Прво Божиќно сребро со сина лента за Божиќни украси, 0,13 bs

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сè што е „Божиќ“ е такво задоволство кога се гледа преку очите на ново бебе. Родителите и бабите и дедовците ќе го сакаат овој премија украсен украс на елката од метал од сребро тон. Елегантен дизајн на филигран е акцентиран со сина лента лак и година за одбележување на првиот Божиќ на скапоцениот малечки. Орнаменти на Халмарк се одличен начин за одбележување на хоби, животни настани и индивидуални интереси за забава, спорт и многу повеќе. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Тежина на производот : 0,13 bs се одбележуваат скапоцено малечко прво Божиќ со овој премиум сребрен тон-тон Hallmark Божиќен украс кој има елегантен дизајн на филигран со сина лента лак. Порака : 1 -ви Божиќ на бебето 2023 година . Одлична идеја за Божиќен подарок за нови родители и баби и дедовци . Метални украси Карактеристики Прилог за закачалка . Вклучува : Еден украс за новогодишно елка . Големина Приближно : 2 x 4 x 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33