• Обновено
Хунпа Кошули За Мажи Летна Мода Секојдневен Класичен Џеб Со Цврста Боја Единечна Памучна И Ленена Кошула Кошула Со Кратки Ракави

Хунпа Кошули За Мажи Летна Мода Секојдневен Класичен Џеб Со Цврста Боја Единечна Памучна И Ленена Кошула Кошула Со Кратки Ракави

DEN 335.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : М Биста : 117см/46.06" Должина : 77см/30.31" Ракав : 27см/10.63" Рамо : 48см/18.90" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Должина : 79см/31.10" Ракав : 29см/11.42" Рамо : 50см/19.69" Големина : XL Биста : 127см/50.00" должина : 81см/31.89" ракав : 31см/12.20" рамо : 52см/20.47" големина : ххл Биста : 133см/52.36" должина : 83см/32.68" ракав : 33см/12.99" рамо : 54см/21.26" големина : хххл биста : 139см/54.72" должина : 85см/33.46" ракав : 35см/13.78" рамо : 56см/22.05" машки летен моден секојдневен Класичен Џеб Со Еднобојни памучни и ленени кошули кошула со кратки ракави карактеристики : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Машката кошула е лесна за совпаѓање и може добро да се совпадне со шорцеви, хеланки, фармерки и стебла за пливање.●Прилики}Машката кошула е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.Сезона : Пролет И лето : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода И рекреативен материјал : Памук И ленен Тип На шема : Цврста Должина : Должина : Погодна За size Size Bust Length Sleeve Shoulderm117cm/46.06"77cm/30.31"27cm/10.63"48cm/18.90"L122cm/48.03"79cm/31.10"29cm/11.42"50cm/19.69"XL127cm/50.00"81cm/31.89"31cm/12.20"52cm/20.47"XXL133cm/52.36"83cm/32.68"33cm/12.99"54cm/21.26"XXXL139cm/54.72"85cm/33.46"35cm/13.78"56cm/22.05"Size : MBust : 117cm/46.06"Length : 77cm/30.31"Sleeve : 27cm/10.63"Shoulder : 48cm/18.90"Size : LBust : 122cm/48.03"Length : 79cm/31.10"Sleeve : 29cm/11.42"Shoulder : 50cm/19.69"Size : XLBust : 127cm/50.00"Length : 81cm/31.89"Sleeve : 31cm/12.20"Shoulder : 52cm/20.47"Size : XXLBust : 133cm/52.36"Length : 83cm/32.68"Sleeve : 33cm/12.99"Shoulder : 54cm/21.26"Size : XXXLBust : 139cm/54.72"Length : 85cm/33.46"Sleeve : 35cm/13.78"Shoulder : 56cm/22.05" Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима. Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни. Изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Применливи сцени : секојдневно носење, секојдневно, плажа, дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот �

DEN 3.33

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33

Asonејсон Максвел женски плус големина со долга ракав со долги ракави, ленти за бод, кардиган со странични парчиња

Верстаил, удобност и стил е она што ќе го добиете овој Fortејсон Максвел Форт никогаш не изгледаше толку с�

DEN 1.33