• Обновено
Комплет За Отворање шишиња Со Делови Силиконски Калап За Лиење Мек Калап За Тава За Печење Со Приврзок За Занаетчиска Декорација Ново

Комплет За Отворање шишиња Со Делови Силиконски Калап За Лиење Мек Калап За Тава За Печење Со Приврзок За Занаетчиска Декорација

DEN 229.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : 1. Безбеден Материјал : Изработен од висококвалитетен силикон, тој е мек, густ, не избледува, се пере, издржлив, еднократно и може да се користи долго време.2. Едноставна работа : Овие калапи за смола имаат мазна внатрешност. Откако производот целосно ќе се излечи, лесно може да се извади од силиконскиот калап. Можете исто така да додадете некои сјајни предмети, сушено цвеќе или други украси во калапот за да добиете убави елементи.3. Совршен Дизајн : на аголот на калапот, можете да најдете дизајн кој штеди за дупка на занаетот што овозможува вашето лопатка да се закачи за складирање. Совршен за приврзок за клучеви! По стегање и деформирање, треба само да се одморите некое време, а потоа ќе се врати.4. Лесен за чување и одржување : ве Молиме чувајте го калапот за смола на собна температура и избегнувајте директна сончева светлина. Исчистете ги овие силиконски калапи со топла вода.5. Многу погоден ЗА САМ ЗА вас и вашето семејство, давање подароци на вашите роднини, пријатели на родендени, Ден На Децата, Божиќ и други прилики. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : силиконизирај : како што е прикажана Сликата форма На Декорација : виси боја/Стил : како што е прикажано на сликата тежина : 130гр КОМПЛЕТ За Отворање Шишиња САМ, Силиконски Калап за Леење. Со Делови, Мека Тава За Печење Со Приврзок за Клучеви. За Занает, Приврзок, Декорација. Мека. Безбеден Материјал : Изработен од висококвалитетен силикон, тој е мек, густ, не избледува, се пере, издржлив, еднократно и може да се користи долго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67