• Обновено
Автоматски Менувач Кабел Одговара изберете: 1997-ФОРД Ф150, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Автоматски Менувач Кабел Одговара изберете: 1997-ФОРД Ф150, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

DEN 2079.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Каблите за пренос ја поврзуваат рачката/менувачот на менувачот со поврзувањето на менувачот. Старите кабли можат да се врзат, скршат или едноставно да станат слаби. Најдобрата поправка е да го замените стариот кабел со нов. Каблите ЗА Пренос НА АТП СЕ дизајнирани да одговараат и функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг век на траење. Кабел За Менувач на автоматски Менувач Одговара Изберете : 1997-2003 форд Ф150 1998 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 8 Цил 5,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и

DEN 1.67