• Обновено
2' 3' Црвена И Сина Апстрактна Правоаголна Област Фрли Килим

2' 3' Црвена И Сина Апстрактна Правоаголна Област Фрли Килим

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уникатните, апстрактни стилови на Килимите За Собирање Жардин ќе ви завидуваат на сите што го посетуваат вашиот дом. Донесете малку модерна уметност во вашиот внатрешен декор со светли бои и дезени на овој килим. Овој Тепих За Собирање Жардин ќе биде централен дел во вашиот дом во годините што доаѓаат. Магента/2 '2 х 3' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67