• Обновено
Карирана Необоена Дрвена Површина, Голема Правоаголна Плоча, Парче, 12 9

Карирана Необоена Дрвена Површина, Голема Правоаголна Плоча, Парче, 12 9

DEN 310.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карираните Дрвени Површини се подготвени за бојадисување, дамки, декупаж, изгореници од дрво или разубавување. Создадете уникатни предмети за себе или за подарување. Од табли до кутии за пури, Карираните дрвени површини само го чекаат вашиот декоративен допир. Достапни во асортиман на форми и големини, овие недовршени дрвени површини се разноврсни колку што се стилски. Изработена од висококвалитетно дрво, рамката е непречено завршена за да се обезбедат одлични перформанси Со акрилни бои За Фолкарт Или Јаболко, декупација На Мод, матрици, дамки и обоени завршетоци, горење на дрво или комбинација на техники. Од 1976 Година Плејд произведува уметност и занаети, обезбедувајќи висококвалитетни производи кои ја прават уметноста и изработката полесни и позабавни. Ние сме страсни за инспиративно уметничко изразување кај поединци, семејства, училишта и заедници на занаетчии од сите возрасти. Карираното семејство на брендови вклучува Барел Од Јаболка, Букила, Делта, Креации Од Ткаенина, Фолкарт, Галерија Стакло, Марта Стјуарт, Мод Поџ, Карирани Креации и Карирани. Супер проектите започнуваат со супер површини; висококвалитетна мазна завршница дрвена форма. Дизајн : Правоаголна Плоча. Големина : . Создадете уникатни предмети за себе или за подарување. Издржливото дрво има мазна завршница, обезбедувајќи одлични перформанси Со акрилни бои За Фолкарт Или Јаболко, завршетоци за декупација На Мод, дамки и обоени завршетоци, горење на дрво или комбинација на техники.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33