• Обновено
Деликатна Пигментна Подлога За Мастило-Сафир Сино

Деликатна Пигментна Подлога За Мастило-Сафир Сино

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова извонредно метално мастило нема да го оцрни или изгуби својот сјај. Овој пакет содржи една мастило од 3х1, 875 инчи. Киселина слободен. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Деликатна Пигментна Подлога За Мастило-Сафир Сино.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот �

DEN 3.33

Планински врвови на диви животни врвови, природно пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 0.67

Sumbell Industries Simple Life е најдобро карирана графичка уметничка галерија со камиони, завиткан од платно, печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 7196.00