• Обновено
39430. 1. Л Термички Стомна-Нерѓосувачки Челик Црна

39430. 1. Л Термички Стомна-Нерѓосувачки Челик Црна

DEN 1439.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Осигурајте се дека вашето кафе е подготвено кога ви треба, со термички стомна што го одржува кафето топло и свежо со часови. Погодно пренослив. Одржува оптимален профил на вкус без потреба од плочи за затоплување. Елегантен, црно-челичен дизајн е елегантен, надополнувајќи го речиси секој кујнски амбиент. Материјал(и) : Нерѓосувачки Челик/Полипрополен; Боја(И) : Нерѓосувачки Челик/Црна; Капацитет (Волумен) : 1,9 Литри (64 мл); Потопло : Не. Кафето е свежо и топло со часови. Погодно пренослив. Одржува оптимален профил на вкус без потреба од плочи за затоплување. Елегантен, елегантен дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпет�

DEN 591.84

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00