• Обновено
Хјундаи Микросд 32ГБ

Хјундаи Микросд 32ГБ

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добијте повеќе Од Вашите компатибилни уреди Со Мемориската Картичка Hyundai 32 GB Micro SDHC. Обезбедува едноставен начин за складирање на сите видови податоци, вклучувајќи информации за апликации, слики и документи. Оваа разноврсна мемориска картичка ОД 32 GB обезбедува квалитетни перформанси во разни паметни телефони од повисока класа, таблет Компјутери, акциони камери и DSLRs. Со вклучениот адаптер, можете лесно да преместувате податоци од телефон на компјутер. Оценката класа 10 значи дека овој додаток е способен за брзи брзини на обработка. Исто така е отпорен на оштетување од температурата, водата, Х-зраците и магнетните пречки. Малиот фактор на форма овозможува практично складирање во фолио, џеб или организатор на фиоки за биро. Хјундаи 32gb Micro SDHC, Класа 10, Мало : капацитет За Складирање : 32 GB. Ширина : 0,4". Дебелина : 39,4 мм. Должина : 0,6". Тип на картичка : класа 10 micro SDHC. Тип на пакет : малопродажба. Доаѓа со адаптер. Поддржан од доживотна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато Тоа може да биде само гламурозна вештерка Нашите Возр�

DEN 479.52

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67