• Обновено
130-1260p Мотор Пумпа за Вода Одговара изберете: 1977-ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА, 1971-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

130-1260p Мотор Пумпа за Вода Одговара изберете: 1977-ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА, 1971-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

DEN 799.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГМБ е еден од најголемите глобални производители на ОЕ и Резервни автомобилски производи. Од 1943 година, квалитетот на производството НА ГМБ е препознаен во индустријата, почнувајќи Со Универзални Споеви, Пумпи за Вода и Затегнувачи и Лежишта во Мирување. Со текот на годините, квалитетот НА производството НА ГМБ се прошири во различни квалитетни делови, сега вклучувајќи Лежишта На Тркала и Склопови На Центри, Пумпи за Гориво, Спојки на Вентилаторот и делови за Управување и Суспензија. Секоја производна линија има широка Азиска, Домашна и Европска покриеност што ги исполнува или надминува стандардите за ОЕ. Гмб 130-1260п Мотор Пумпа За Вода. Гмб 130-1260п Мотор Пумпа За Вода. Гмб 130-1260п Мотор Пумпа За Вода. Гмб 130-1260п Мотор Пумпа За Вода. Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум. Одговара Изберете : 1977-1979 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 8 Цил 6,6 Л 1972-1977 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 8 Цил 5,7 Л 1983-1988 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 8 Цил 5 Л 1971 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 8 ЦИЛ Л 1972-1977 oldsmobile cutlass 8 CYL 5.7 L 1980-1985 Oldsmobile ДЕЛТА 88 8 CYL 5 L 1978-1982 Oldsmobile CUTLASS ВРХОВЕН 8 ЦИЛ 4.3 L 1987-1990 КАДИЛАК Brougham 8 CYL 5 L 1981-1990 BUICK Lesabre 8 CYL 5 L 1971 oldsmobile cutlass 8 cyl L 1986-1987 Buick Regal 8 CYL 5 L 1981-1984 OLDSMOBILE 98 8 Cyl 5 L 1986 КАДИЛАК ФЛИТВУД 8 CYL 5 L 1981-1985 Buick Riviera 8 CYL 5 L 1972-1976,1978-1979 OLDSMOBILE ДЕЛТА 88 8 cyl 5.7 l 1985-1987 OLDSMOBILE CUTLASS САЛОН 8 CYL 5 L 1983-1984 OLDSMOBILE cutlass 8 CYL 5 L 1976-1985 КАДИЛАК СЕВИЉА 8 цил 5.7 L 1980-1985 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 8 Цил 5.7 L 1981,1986 понтијак паризиен 8 цил 5 Л 1981-1989 Буик Електра 8 ЦИЛ 5 Л 1978-1979,1981 ШЕВРОЛЕТ ц10 8 Цил 5.7 Л 1980 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 8 ЦИЛ 5.7 Л 1972-1976 ОЛДСМОБИЛ 98 8 ЦИЛ 7.5 л 1977-1979 БУИК ЕЛЕКТРА 8 ЦИЛ 6,6 литри и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33