• Обновено
583102-О-МЕГА II Сребрено Алуминиумско Тркало На Странични Чекори На Тркалата, Изберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 1500, 2500, HD

583102-О-МЕГА II Сребрено Алуминиумско Тркало На Странични Чекори На Тркалата, Изберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 1500,

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

О-МЕГА II 6 " Овални Чекори Од Тркало до Тркало алуминиумска конструкција обложена со Прав со агресивен, модерен стил. Алуминиумски чекор влошки со кружни шари за долготраен, не-лизгачки чекор. Чекор влошки прикачете со завртки за самопреслушување за прилагодено позиционирање. Дополнителна чекор рампа од тркало до тркало за полесен пристап при посегнување во креветот на камионот. Издржлив сребрен капут во прав за светла, професионална завршница. Тпо пластичните крајни капачиња лесно може да се насликаат за прилагоден изглед. 6" х 2-3/4 " овални одбори нудат современ стил и удобен чекор. Лесна, прилагодена инсталација со држачи за монтирање специфични за возилото. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Факултативна црна пластична позадина достапна за 88" (#579) во 98 " (#5798). Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови). Одговара Изберете : 2007-2013 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2008-2013 ГМЦ СИЕРА 2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2007 гмц сиера 8 Цил 6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67