• Обновено
Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и богато за раката.Моделот на жакард од решетки обезбедува софистициран, модерен моден изглед на вашиот декор.Ткаениот дизајн на затемнување на просторијата обезбедува изолација, контрола на светлината и приватност. Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и богато за раката. Вклучува : Две (2) завеса панели. Завеси од 7 скриени јазичиња или 3,5" зашиени во џеб од прачка; секој панел зашиен со 4 "горниот раб и 3" долниот раб. Се препорачува да нарачате 2 до 3 пати ширина на прачка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Леснотија Женски Обични Ленени Панталони Растеглива Широка Нога Повлечете Фустан Панталони Панталони За Жени

Жени Лабави Фит Девет Четвртини Панталони Лето Еднобојно Слабеење Дишење Еластични Панталони Со Висок

DEN 2.33

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96