• Обновено
Додатоци За Тркала НА западниот Брег DPC5814STO Spline Отворен Со Комплет Навртки За Навртки

Додатоци За Тркала НА западниот Брег DPC5814STO Spline Отворен Со Комплет Навртки За Навртки

DEN 96.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Навртки за навртки од најзабележаниот додаток за сопствениците на камиони со нови тркала и едно од најважните. Затоа сега нудиме комплети за навртки од западниот брег додатоци за тркала, за да бидете сигурни дека вашите тркала се безбедно инсталирани. Карактеристики отворена Линија со 8 Навртки За Навртки Спецификации Боја : Уцена : Челична Завршница : Големина На Конец : 14 х 1,5"Дизајн : Тип На Акорно Седиште : 60 Степени Конусен Тип На Испакнатина : Должина На Шипката : Не Е Применливо Вкупна Должина : 0,85 Инчи Големина На Клуч : 7 Алатка За Шилести - ШКУ : КСАО591528 Навртки за Навртки од најзабележаните додаток за сопствениците на камиони со нови тркала И Еден Од Најважните. Затоа сега нудиме комплети за навртки од западниот брег додатоци за тркала, за да бидете сигурни дека вашите тркала се безбедно инсталирани. Карактеристики Сплин Отворен со 8 Навртки Комплет. Спецификации Боја : Црна. Материјал : Челик. Заврши : . Големина На конец : 14 х 1.5". Дизајн : Желад. Тип На Седиште : Конусна Испакнатост Од 60 Степени. Тип На Глава : Сплајн Диск. Должина На Стеблото : Не Е Применливо. Вкупна Должина : 0,85 Инчи. Клуч Големина : 7 Сплајн Алатка. - ШКУ : КСАО591528.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67