• Обновено
Тартуф Браун - П. Л. А. Ј. Голем Кревет За Гушкање 18 Дијам 25

Тартуф Браун - П. Л. А. Ј. Голем Кревет За Гушкање 18 Дијам 25

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

П. Л. А. Ј. Голем Кревет За Гушкање 18 "Дијам Х 25" П. Л. А. Ј. - Голем Кревет За Гушкање. Луксузно мек и издржлив кревет погоден за различни простори за живеење! Фрлете го наоколу во вашата канцеларија, пред камин или во задниот дел од вашиот автомобил. Овој пакет содржи еден голем кревет од 18х25х25 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Изработени од 100% Полиестер. Машина за перење и фен пријателски. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и

DEN 1.67

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00