• Обновено
Ханивел Лист Крос Сече Хартија Уништувач, 9308F

Ханивел Лист Крос Сече Хартија Уништувач, 9308F

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моделот Honeywell 9308f 8 Лист Пресечен Хартија Уништувач има можност да уништи до 8 листови хартија, како и кредитни картички. Овој уништувач има трифункционален контролен прекинувач со автоматско стартување и запирање, рачно обратно и рачно исклучување. 9308f има отвор за напојување хартија од 8,66 инчи, парчиња хартија на парчиња од 0,20 х 1,5 инчи и има горна рачка за лесно празнење. Овој Уништувач На Хартија Од Ханивел има голема корпа од 3,96 литри, време на циклус од 2 минути и 40 минути исклучување и заштита од прегревање. Моделот Honeywell 9308 F Е ОДОБРЕН И поддржан од 1 Година Секач и Гаранција За Работна Сила и 3 Годишна Гаранција за делови. 3 Прекинувач За Контрола На Функцијата : Автоматско Стартување / Запирање, Рачно Обратно, Рачно Исклучување. Парчиња Кредитни Картички и до 8 Листови Хартија. Крстот Сече Уништи Тип. Заштита Од Прегревање. Горната Рачка За Лесно Празнење. Транспарентна Кошница Виндо. Време На Циклус : 2 Мин. На / 40 Мин. Надвор. Тип на мотор : 120v ~ 60 Hz. Волумен На Корпа За Хартија : 3,96 Литри. УЛ Одобрени. 1 Година Машина / Гаранција За Работна Сила и 3 Години Гаранција На Делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33

Sumbell Industries Simple Life е најдобро карирана графичка уметничка галерија со камиони, завиткан од платно, печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 7196.00

Планински врвови на диви животни врвови, природно пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 0.67

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот �

DEN 3.33