• Обновено
Лесно Улица Скапоцен Камен Високи Чизми

Лесно Улица Скапоцен Камен Високи Чизми

DEN 819.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Скапоцен Камен Од Лесна Улица е модерно ажурирање на вашата есенска гардероба. Изградена на ретро блок пета, оваа чизма содржи детали за ременот со декоративен допир на метален хардвер кој е уникатен и недооценен. Фантастична удобност се вклопува со внатрешен панел со патент што се прилагодува на големината на вашето теле. Поместена влошка. Блок Пета. Страничен Патент за лесно влегување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата