• Обновено
Машки Дуксери Дуксер Обичен Дуксер Спојување На Големи Димензии Џемпер Лабави Фит Пуловер Врвови

Машки Дуксери Дуксер Обичен Дуксер Спојување На Големи Димензии Џемпер Лабави Фит Пуловер Врвови

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 66cm/25.98" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 68cm/26.77" Големина : L Биста : 106см/41.73" рамо : 45см/17.72" ракав : 67см/26.38" должина : 70см/27.56" големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 47см/18.50" ракав : 68см/26.77" должина : 72см/28.35" големина : xxl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 70см/27.56" должина : 74см/29.13" машки обичен Дуксер Спојување на големи димензии џемпер карактеристики : ① материјал Е направен од материјали, доволно е топло воumn И Зима.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Собирање на машкиот врв е лесен и може добро да се совпадне со хеланки, фармерки и стебла за пливање.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за работа, одмор, датум и секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода И рекреативен материјал : Тип На Памучна Шема : Должина На Совпаѓање Во Боја : Должина : Одговара за големината што добивате : 1 компјутер џемпер четкан ентериер обезбедува супериорна пријатна мекост. Манжетни за ребра и долна лента со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување и направени да траат со двојна игла на рамената, дупките за рацете, вратот, појасот и манжетните. Двокреветна хауба за дополнителна топлина со кабел за цртање што одговара на бојата. Џеб за торбичка за чување на вашите најважни работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00

Sumbell Industries Simple Life е најдобро карирана графичка уметничка галерија со камиони, завиткан од платно, печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 7196.00

Asonејсон Максвел женски плус големина со долга ракав со долги ракави, ленти за бод, кардиган со странични парчиња

Верстаил, удобност и стил е она што ќе го добиете овој Fortејсон Максвел Форт никогаш не изгледаше толку с�

DEN 1.33

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33