• Обновено
Гербер Дете Момче Или Девојче Пол Неутрален Желка Со Долги Ракави Боди, 2-Пакет

Гербер Дете Момче Или Девојче Пол Неутрален Желка Со Долги Ракави Боди, 2-Пакет

DEN 263.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте го бебето пријатно кога е ладно со овој 2-пакет желки Со долги ракави Боди од гербер! Изработени со памучно ребро, овие боди нудат мек и безбеден материјал совршен против нежната кожа на бебето. 2-пакетот вклучува : 2 боди со маица. Грло. Долги ракави. Прилепувања на рамената и прилепувања на дното за лесни промени. 6М-4Т. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер Унисекс Маица Onesie Боди 2-Пакет За Девојчиња И Бебиња Момчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84