• Обновено
Поставена предна Подлога За Сопирачките - Компатибилна Со-Мерцедес-Бенц Метрис

Поставена предна Подлога За Сопирачките - Компатибилна Со-Мерцедес-Бенц Метрис

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплет Подлога за предна Сопирачка - Компатибилен со 2016 - 2022 Мерцедес-Бенц Метриспозиција : Предна Нота : Тешки Влошки - Полуметални; Потребен Хардвер : 340-63062; Потребен Сензор : 341-63008 (1)Карактеристики : - Обезбедува Силно, Предвидливо Ниво На Триење Без Оглед На Температурата, Брзината Или Оптоварувањето На Оската - Дизајнирано Да Издржи Екстремно Високи Работни Температурни Опсези - Екстремно Средини За сопирање, Голема Брзина, Густ Сообраќај, стрмни градиенти, влечење Или Надвор Од Патот-Ниска Прашина - Низок Шум - Полуметаликомпатибилен Со Или Одговара : - 2016-2022 Мерцедес - Бенц Метрисфити Години : 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022. Поставена Подлога За Сопирачките.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33