• Обновено
Речиси Природен Вештачки Цвет Од 48 Инчи За Опашка

Речиси Природен Вештачки Цвет Од 48 Инчи За Опашка

DEN 143.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосен, нежен цут на ситни цвеќиња, издигнувајќи се од високо стебло од 48 инчи. Овој шарен и живописен вештачки цвет од опашка ќе ја осветли секоја просторија, а неговото име е сосема соодветно : изгледа како смела, бујна опашка. Ставете го овој комплет од три цвеќиња во вазна за да додадете боја во вашата дневна соба или ставете само едно од овие на висока вазна во влезот за минималистички гламур. Ж : 48 Во. В : 3 Во. Д : 3 Во. Ставете го на вашиот кујнски остров за да ја разубавите вашата соба. Нежните, ситни цветови на опашката на лисицата го сочинуваат ова полно, живописно стебло на цвеќиња. Изработени од врвни рачно изработени материјали. Вклучува сет од три.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00