• Обновено
Софија Активна од Софија Вергара женска ребро трим велур Худи

Софија Активна од Софија Вергара женска ребро трим велур Худи

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е кам -бек на сезоната! Велур .. тоа е меко и толку многу удобно. Јакната на Худи на Софија Вергара е ретро и модерна одеднаш. Овој класичен слој е повторно замислен со малку исечена должина и ултра-плус чувство. Спарете го со совпаѓање џогери за чудесно од глава до пети. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡es el regreso de la temporada! Ел Велор .. Suave y Sumamente Cómodo. La Chaqueta con capucha de Velor de Sofia vergara es retro y Moderna al Mismo Tiempo. ESTA CLásica prenda para combinar ha sido reinventada un poco más corta y con una textura ultra afelpada. Lúcela con los joggers que combinan para lucir fabulosa de pies a Cabeza. De la Exctusiva Colección Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс/95% полиестер; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина m/ la Modelo Mide 5'9" Y Viste una Talla Pequeña "m". Fit : Опуштено/ Тале Холгадо. Деколте : V-врат со прицврстен аспиратор со влечење/ cuello en v con capucha con cordón incorporado. Затворање : Поштенски патент со влечење на ринг-патент/ цирре фронтален кон кремалера y aro tirador. Ракави : долга/ манга ларга. Ockебови : Две џебови во цвест/ ДОС Болсилос en la costura. Карактеристики : плетени детали за леснотија на движење; ребрести инсерти и трим; Ултра-Плус велур ткаенина/ detalles de pliegues; Apliques y borde acanalados en los hombros; Тела де Велор Ултра Афелпада. Activeенски велур Zip Front Hoodie од Софија Вергара Активна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33