• Обновено
Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in. Поштенски врски 20 пакувања. Црните кабелски врски се изработени од еластичен најлон и обезбедуваат голем број на брзи, разноврсни решенија за пакети со предмети во вашиот дом или канцеларија. Не само што врските можат да се користат за организирање и организирање на каблите зад вашиот центар за забава или биро, туку може да се користат и за многу дневни задачи за домаќинства. Искористете ги затворените врски во затворен/надворешен патент за да монтирате сезонско осветлување, обезбедете го вашиот багаж, доказ за децата од вратите на вашиот кабинет и многу повеќе! Инсталацијата е без напор : едноставно завиткајте ја кабелската вратоврска околу предметите што сакате да ги обезбедите и повлечете ја флексибилната вратоврска низ главата за само-заклучување. Врските со кабелот се во должина од 14 инчи со максимален дијаметар на пакетот од 4 инчи и минимален дијаметар од 3/8 инчи. Погодно за преку целата година, употреба на отворено, врските можат да поддржат максимална тежина од 75 килограми и да издржат температури до 185 ° F. Покрај тоа, кабелските врски доаѓаат во удобна торба за откуп за лесно складирање. Врзете ги сите ваши лабави краеви со 20 пакет од 14in. Поштенски врски од хипер тешки. Никогаш не бегај? 20 најлонските поштенски врски обезбедуваат голема понуда за повеќето проекти за домаќинства и вклучуваат пакет за ревид за удобно складирање. Алатка ? 14in. Должината на врските со монтирање е совршена за домашни театри, канцелариски жици, занаети, гаражни проекти и повеќе додека црната боја може да се меша и да ги направи врските незабележливи. Безбеден? 75 bs на јачина на затегнување нуди сигурна издржливост на тешки работи. Разновидност? Дијаметарот на пакетот од 3/8 до 4 инчи овозможува широк спектар на употреба. Отпорен на топлина? Максимална температура од 185 ° F (85 ° C) значи дека овие поштенски врски стојат на предизвикот на области со висока топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата