• Обновено
Подобри домови и градини, шипка за завеси од рингишпил, бакарна бронза, дијаметар на шипката 5 8

Подобри домови и градини, шипка за завеси од рингишпил, бакарна бронза, дијаметар на шипката 5 8

DEN 365.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дајте му на вашиот прозорец шармантна завршница со шипката за драперии на рингишпил. Убав натпревар за какви било панели за прозорци, вртените финалиња додаваат допир на детали и сјај. Разновидна и лесна за инсталирање, шипката лесно се проширува за прилагодено вклопување. Шармантните вртени финални надополнувања на кој било прозорец, топло месинг, работи со пол-џеб, џеб од шипка или прстен со вртење на прозорецот, се проширува за лесно прилагодено вклопување подготвено за инсталирање со вклучени држачи за монтирање и хардверски драперии кои не се вклучени во 24 "-48" W W (71 см до 122 см) и 48 "-84" W (122 см до 213 см).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84