• Обновено
Единствени поволни центри за миење садови за миење садови за миење садови со розова рачка

Единствени поволни центри за миење садови за миење садови за миење садови со розова рачка

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Измијте го оризот и дизајниран специјално за лесно филтрирана вода, удобна и практична. Оваа корпа за одвод има две рачки за удобно чувство. Дизајн на фино мозоци, рамномерно дистрибуиран, користете го за да измиете ориз, миење и исцедување. Квалитетен PP материјал, без мирис, одреден степен на флексибилност, издржлива рамна обработка на дното, стабилна и лесна за употреба. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Единствени поволни цени за миење садови за миење садови за миење садови со рачка розова материјал : стр. Издржлив и стабилен. Лесно за чистење. Дизајн на двојна рачка. Погоден за чистење, миење и одвод на овошје и зеленчук.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33