• Обновено
Шампион Машка Маица Со Долги Ракави, До Големина 3XL

Шампион Машка Маица Со Долги Ракави, До Големина 3XL

DEN 368.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подигнете ги вашите перформанси на следното ниво. Оваа маичка за активна облека од Шампион има заштита од влага и мирис за да остане ладна и сува. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Кринек. Кратки ракави. Двојната Сува технологија ја отстранува потта од телото. Брзо-сува ткаенина за блокирање. 50+ УПФ рејтинг за одлична ув заштита. Фрешик напредната технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во облеката што предизвикува мирис-за да се чувствувате свежи цел ден. Рефлектирачки В логото на левиот ракав. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Шампион Краток Ракав Перформанси Мета За Мажи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84