• Обновено
Хомз 3. Галон пластичен сад за складирање со брави, чиста и фуксија

Хомз 3. Галон пластичен сад за складирање со брави, чиста и фуксија

DEN 607.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Организирајте го вашиот дом со HOMZ 15,5 кварта, чисти пластични контејнери за складирање со капаци Фуксија розови рачки. Можете лесно да видите што се чува внатре и парчињата се магацини уредно за максимално искористување на просторот. Капаците се прилепуваат безбедно за да формираат тесен заптивка со основата. Аголот овозможува повеќе да се вклопат во секоја база. Контејнерите за складирање на пластика со капаци ви овозможуваат да ги чувате вашите имоти безбедни и безбедни додека се во складирање. Сетот од осум ќе ви овозможи ефикасно да го користите вашиот простор за складирање. Чистата пластична кутии за складирање може да се користи за да се задржи облеката чиста и без прашина во надвор од сезоните. Канти за складирање се идеален додаток на вашиот дом. Надворешни димензии : 16.25in. x 13in. X 6.125in . Внатрешни димензии : 12.73in. x 11.72in. X 5.6in . Големи ергономски брави заклучуваат за да се обезбеди капакот. 15.5-квартален капацитет идеален за чување џемпери, играчки, канцелариски материјали или други лични предмети. Произведено од издржлива пластика што ја разгледува постојаната употреба. Комплетот вклучува 8 пластични канти и 8 пластични капаци. Стабилен за максимално искористување на просторот и организација. Боја : Исчистете го капакот со рачки за заклучување на фуксија и чиста основа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00