• Обновено
Флуоре Женски Блузи Женски Кратки Ракави V-Вратот Градиент Боја Лабава Обична Блуза Маица Блузи

Флуоре Женски Блузи Женски Кратки Ракави V-Вратот Градиент Боја Лабава Обична Блуза Маица Блузи

DEN 271.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, Азиската Големина Е Премала, Тт Се Препорачува Да Купите Една Големина Нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 67см/26.38". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Должина : 71cm/27.95". Женски Краток Ракав V-Вратот Градиент Боја Лабава Секојдневна Блуза Маица Блуза Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашиот секојдневен живот.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Убави и убави.Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Женски Краток Ракав V-Вратот Градиент Боја Лабава Повик Блуза Маица Блузи.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Информации : Сезона : Лето, Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Симпатична, лежерна : одговара точно на големината содржина на пакетот : 1 х Блузенота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33