• Обновено
Едноставно маргаритка 18 18 Перница за фрлање полиестер за полиестер

Едноставно маргаритка 18 18 Перница за фрлање полиестер за полиестер

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уживајте во нов стил оваа сезона со Едноставно Дејзи 18-инчен кокошки-рунда Велигденска декоративна перница за фрлање од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Плоштад. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96