• Обновено
Аризона Вајлдс од не'рѓосувачки челик Оз. Roadie Tumbler

Аризона Вајлдс од не'рѓосувачки челик Оз. Roadie Tumbler

DEN 319.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покажете го вашиот тимски дух со неговиот 18 мл Аризона Вајлдс од не'рѓосувачки челик. Со издржлива вакуум изолирана конструкција, со часови ги одржува пијалоците топло или ладно. Tumbler е украсен со официјално лиценцирана ласерска графичка графичка графика и завршница обложена со премија во прав. Доаѓа со пластичен капак отпорен на истурање со отвор на слајд. Само миење на рацете. Држи приближно. 18 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата