• Обновено
Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна декларација

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот на wallидот на theидот припаѓа на вашиот wallид. Овие графики со животна големина, HI-DEF, прецизно и прецизни wallидови се изработени од хипер-избришан винил што е лесно да се постави и безбеден за wallsидовите. Нивното лепило со низок резервоар, кора и стап ќе го трансформира веќе прекрасниот декор на која било пештера, канцеларија, ден, дневна соба, спална соба? И добро, скоро за секоја просторија за неколку минути. Плус, секоја глава вклучува дополнителни wallидни решенија кои помагаат во завршувањето на крајната тематска просторија за секој вентилатор. Максимизирајте го вашиот простор со таблета? Најдобар и најбрз начин за украсување. · 100% слики со прецизност кои се појавуваат како живот и тридимензионални · најсовремени печатење даваат извонредна јасност и острина на Hi-Def · Само излупете и залепете. Без лента, без решетки, без неред · патентирано, лепило со низок так ви овозможува да го преместувате вашиот татер онолку често колку што сакате · дебелиот винил со висок степен се спротивставува на солзи, рипчиња и згаснување · препорачана употреба на чисти, мазни, суви wallsидови · направени за Внатрешна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33