• Обновено
Плочки - примерок - вредност серија 2 2 шестоаголник порцелански мозаик плочка во мат црна

Плочки - примерок - вредност серија 2 2 шестоаголник порцелански мозаик плочка во мат црна

DEN 2239.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете малку искра во вашиот дом со вредноста серија 2 "x 2 " порцелански шестоаголен мозаик плочка во мат црна боја од WS плочки. Ние произведуваме најелегантни плочки, така што без оглед на проектот, тие ќе помогнат да го направат вашиот дом да изгледа чист, модерен и свеж за наредните години. Линијата за вредности на вредности на WS Tiles е совршена за оние големи простори што сакате да изгледате чисто и елегантно, но сакате да го постигнете тој ефект по одлична цена. Порцеланските плочки WS плочки се дебели и имаат прекрасна мат финиш, што значи дека можат да се користат на подот на влажните области. Овој шестоаголник порцелан во мат црна има неутрална црна боја, што значи дека совршено се вклопува во повеќето дизајни за внатрешни работи. Шестоаголните форми му даваат модерно чувство, што значи дека нема да треба да го менувате долго време. Плочката доаѓа на мрежа, со што е лесно да се инсталира и да се вклопи во оние незгодни или мали простори. Овие плочки се совршени за плочки, тушеви, акценти, wallsидови во затворен простор и оваа плочка е дизајнирана да се користи за тротоарите. Овие WS плочки се безбедни за да се користат дома или на работното место. Пример за цели за појавување на боја и големина. Материјал : порцелан. Тип на плочки : wallидни плочки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33