• Обновено
Ханес Оригинали Машки Руно Дуксер Црн

Ханес Оригинали Машки Руно Дуксер Црн

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАШИТЕ ОСНОВИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ Останете пријатни без разлика каде ве носи денот со овој мек ханес Оригинали машки дуксер. Изработен од ткаенина од руно богата со памук, тој е нагласен со ребрести јака, појас и манжетни за дополнителен допир на класичен стил. Спарете го овој удобен пуловер од руно со сѐ, од потење до фармерки. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. Средна ТЕЖИНА руно - мека руно ткаенина ќе ве загрее-без тежина. РЕБРЕСТИ ДЕТАЛИ-Ребрести јака на вратот на екипажот, појас и манжетни со задна лента за вратот. СТИЛ НА ПУЛОВЕР-Класичен стил на пуловер, совршен за слоевитост или носење сам. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-мешаната ткаенина од руно богата со Памук содржи памук добиен од Американски фарми. ЛАДНО ПЕРЕЊЕ-Ханес препорачува машинско перење на овој машки дуксер во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Останете удобни и топли каде и да ве однесе денот во овој пријатен машки пуловер. Направен од меко руно во тешка категорија користејќи памук одгледуван во САД, овој дуксер со врат на екипажот е класика која никогаш не излегува од мода. Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија. Стил OG101.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33