• Обновено
Канцелариски Стол Со Логото На Виланова Диви Мачки

Канцелариски Стол Со Логото На Виланова Диви Мачки

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Канцеларискиот Стол 1000 е задолжителен за секое лице кое сака да го персонализира својот работен простор или дома или во канцеларија. Овие канцелариски столчиња се направени од издржлив висококвалитетен тапацир од синтетичка кожа со обложени раце. Вградена Лумбална Поддршка. Контрола на навалување и Заклучување. Патентираниот XZipit систем обезбедува бескрајни опции за лого на предната и задната страна на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. Xzipit Патентиран Систем За Заменливо Лого на предниот и задниот дел на столот ви овозможува да разменувате помеѓу логоата на вашите омилени тимови; Издржлив висококвалитетен тапацир од синтетичка кожа со обложени раце; Контурирана лумбална потпора назад; Ги Исполнува Или Надминува Стандардите на бифма.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата