• Обновено
Калтренд Фронт Неосупремен Седиште Опфаќа за 2013 - Нисан Алтима-НС214-02НН Црвена Влошка Со Црна Облога

Калтренд Фронт Неосупремен Седиште Опфаќа за 2013 - Нисан Алтима-НС214-02НН Црвена Влошка Со Црна Облога

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Калтренд Фронт Неосупремен Седиште Опфаќа за 2013-2018 Нисан Алтима - НС214-02НН Црвено Вметнување Со Црна Облога со посебен потпирач за глава со странично воздушно перниче што се Упатува кон плажата? Одење на риболов или кампување во близина на езеро? Загрижени сте за следење кал или вода во вашето возило? Неосупремата е совршено решение за активен животен стил. Изработени од висококвалитетен материјал сличен на мокар, Неосупремните навлаки на Седиштата На Калтренд цврсто се вклопуваат, се спротивставуваат на елементите и го одржуваат вашиот оригинален тапацир сув. Како И Сите капаци На седиштата Во Калтренд, нашите Неосупремни капаци на седиштата не се Само 100% Направени во САД, туку и нашите материјали се набавени од тука во САД. ПРЕЦИЗНИ КОФИ ЗА СЕЧЕЊЕ со посебен потпирач за глава со странични воздушни перничиња Премиум навлаките за седишта во Неосупремен стил се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ - Нашите неосупремни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33