• Обновено
Листови Свила Екран Матрица Полимер Глина Матрици Глина Изработка Матрица Свила Екран Дефиниција

Листови Свила Екран Матрица Полимер Глина Матрици Глина Изработка Матрица Свила Екран Дефиниција

DEN 367.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис. Матрицата за печатење на свилен екран е лесна за сликање за дрвени знаци, Маици, правење знаци, сликање, шкаф, платно, стакло и многу повеќе! Работи и на табла со паста од креда на база на вода. Донесете рачно изработен допир во секоја просторија со оваа матрица за пренос на мрежа од свилен екран. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Полиестер. - Големина : 15, 00Х9, 00Х0, 01см/5, 89Х3, 54Х0, 00ин. - Оваа матрица од глинен свилен екран е многу погодна за децата да вежбаат вештини и да развиваат вештини. - Оваа матрица од глинен свилен екран е изработена од добар и врвен материјал со извонредна изработка за издржливост. - Мазната површина на свилената матрица лесно се чисти, можете да ја измиете директно со вода и брзо ќе се исуши. - Може да се користи за полимерна глина, самостојни предмети, па дури и дрво за приспособен дрвен знак или плоча. - Насликајте свој знак, дојдете и уживајте во прекрасна декорација на реквизитите за забави.Список за пакување : 3 х Листови Матрици Од Свилен Екран Од Полимерна Глина Оваа матрица од свилен екран од глина е многу погодна за децата да вежбаат вештини и да развиваат вештини. Оваа матрица од глинен свилен екран е изработена од добар и врвен материјал со извонредна изработка за издржливост. Мазна површина на свила матрица е лесно да се исчисти, можете да го измиете директно со вода, и тоа ќе се исуши брзо. Може да се користи за полимерна глина, самостојни предмети, па дури и дрво за приспособен дрвен знак или плоча. Насликајте свој знак, дојдете и уживајте во прекрасна декорација на реквизитите за забави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Изведба на Urbaneенски жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на избледени извлекуваат чистач на туника, стил 9047

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Удобн�

DEN 447.52

Asonејсон Максвел женски плус големина со долга ракав со долги ракави, ленти за бод, кардиган со странични парчиња

Верстаил, удобност и стил е она што ќе го добиете овој Fortејсон Максвел Форт никогаш не изгледаше толку с�

DEN 1.33

Планински врвови на диви животни врвови, природно пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 0.67

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Nissan Rogue Sport Целокупната заштита на времето за

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 парчиња кат на автомобили Постави за Nissan Rogue Sport 2020, дизајн

DEN 1488.00