• Обновено
Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2" Половината : 36см/14.5"шорцеви должина : 25см/9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 48см/18.3" Големина : 90 Препорачана Возраст : 6-12 месеци биста : 52см/20.7"Врвови Должина : 33см/13.8"шорцеви должина : 23см/9.3"ДОЛЖИНА НА ШОРЦЕВИ : 26см/10. Мали момчиња дводелни комплети за облека, краток комплет за плажа за момчиња,за слободни дневни прилики,како што се домашна облека,облека за играње,роденден,забава,градинка,расадник,шопинг,клуб,одмор,одмор,плажа,крајбрежје,патувања,патувања,фотографирајте,тушеви за бебиња,забавен парк,фарма,зоолошка градина,ден на семејството,фестивал итн.8" половината : 40см/15.3"големина : 90препорачана возраст : 6-12 месецибист : 52см/20.3" половината : 44см/17.5" Должина На шорцеви : 25см/9.6" половината : 42см/16.5" врвови должина : 35см/13.3" Должина На Шорцеви : 26см/10.7" Врвови Должина : 33см/13. бебе момче облека 0-3 месеци долг ракав.0" Половината : 38см/15.2" Големина : 70препорачана Возраст : 0-3 месецибиста : 48см/18.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84