• Обновено
Кингстон Месинг Кб3008а Контрола На Јачината На Звукот, Четкан Никел

Кингстон Месинг Кб3008а Контрола На Јачината На Звукот, Четкан Никел

DEN 1756.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна количина на вода за да го направите вашето искуство со туширање прекрасно. Четканата завршница на никелот на оваа конкретна контрола на јачината на звукот ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот ансамбл за бања. Спарете се со други најважни работи за туширање од истата завршница за кохезивен изглед. Контрола на јачината на звукот трим. 1/2-14 нпт врска. Висококвалитетна месинг конструкција. Лесно ракување Крст рачка. 5-3/8" Дијаметар На Предната Плоча.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00