• Обновено
DreamLine Бис во. Д во. В во. Х Бајпас Туш Врата Во Хром И Лево Одвод Црна База Комплет

DreamLine Бис во. Д во. В во. Х Бајпас Туш Врата Во Хром И Лево Одвод Црна База Комплет

DEN 4799.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лизгачкиот туш или вратата од кадата со Бисер Од Соништата има модерен изглед без рамка за да го направи вашиот туш фокусна точка на бањата. Елегантниот дизајн на бајпас на енкор обезбедува непречено и тивко лизгање, со дополнителна погодност за пристап до вашиот простор за туширање од двете страни. Изберете ја бајпасната лизгачка врата за туширање за да и дадете аплауз на вашата бања-достоен стил. Dream Line има крајно решение за вашиот проект за туширање. Стаклото се третира со ексклузивен Клирмакс водоотпорен и отпорен на дамки слој за супериорна заштита и лесно одржување. Комплет вклучува : Бис Туш Врата И Тенок Туш База; Комплет Големина : 60 во. В х 32 во. Д х 78 3/4 во. Ч; Отворање На Прошетка : 23 1/2 - 27 1/2 во. Туш Врата : Располага со до 3/8 во. за прилагодување надвор од водоводот (нерамни ѕидови); Моделот може да се скрати до 4 инчи. за прилагодување на ширината. 5/16 во. (8мм) дебело сертифицирано калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96

Леснотија Женски Обични Ленени Панталони Растеглива Широка Нога Повлечете Фустан Панталони Панталони За Жени

Жени Лабави Фит Девет Четвртини Панталони Лето Еднобојно Слабеење Дишење Еластични Панталони Со Висок

DEN 2.33

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84