• Обновено
Acdelco Кочница Мајстор Цилиндар Одговара изберете: КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНИ ШАСИЈА, КАДИЛАК ДЕВИЛ

Acdelco Кочница Мајстор Цилиндар Одговара изберете: КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНИ ШАСИЈА, КАДИЛАК ДЕВИЛ

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ацделко Професионалните Главни Цилиндри за Сопирање користат И алуминиумски и железни одлеаноци, што ги прави висококвалитетна замена за многу возила на патот денес. Овие главни цилиндри содржат и етилен Пропилен (ЕПДМ) и стирен бутадиен (СБР) гумени компоненти за да обезбедат супериорна отпорност на топлина, корозија и истекување. Професионалните Цилиндри За Сопирање ACDelco Се подготвени да крварат на клупата и да се инсталираат веднаш надвор од кутијата - не е потребно склопување. Овие врвни резервни главни цилиндри за замена на сопирачките се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Главниот Цилиндар за Сопирачки ACDelco Ги Исполнува барањата за перформанси на сопирачките НА SAE J1153 и J1154 тестирање, обезбедувајќи сигурност и квалитет. Тестиран притисок за да се обезбеди безбедно и сигурно сопирање. Спецификации од леано железо и алуминиум, без дополнителен стрес на монтажата за зголемување на сопирачката. Геометриската толеранција гарантира дека телото и пластичниот резервоар се совпаѓаат за правилно вклопување. Склопување на клипот и враќање на пружината помагаат да се спречи влечење на сопирачката, што може да предизвика предвремено абење на подлогата за сопирачките. Одговара Изберете : 1999 КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНА ШАСИЈА 1998 КАДИЛАК ДЕВИЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Sumbell Industries Simple Life е најдобро карирана графичка уметничка галерија со камиони, завиткан од платно, печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 7196.00

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

Фармерките на Софија го прават тоа повторно! Засекогаштрендовите панталони со џогер сега се завршени в�

DEN 599.36