• Обновено
Шик Дома Венета Постави Врамени Завиткани Платно Ѕид Уметност

Шик Дома Венета Постави Врамени Завиткани Платно Ѕид Уметност

DEN 575.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Интригантно и неверојатно убаво, геометриското сино и златно печатење инспирирано од океанот одлично се комбинира со декор за дом и канцеларија што отелотворува недооценен луксуз или модерно живеење. ГЕОМЕТРИСКИ АПСТРАКТЕН ДИЗАЈН : Преку креативната комбинација на шема на мандала со точки, златно позлата и апстрактни бранови акценти, овој дизајн е угоден и игра трикови на окото. Интригантно и неверојатно убаво, геометриското сино и златно печатење инспирирано од океанот одлично се комбинира со декор за дом и канцеларија што отелотворува недооценен луксуз или модерно живеење.Преку креативната комбинација на шема на мандала со точки, златно позлата и апстрактни бранови акценти, овој дизајн е угоден и игра трикови на окото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата