• Обновено
Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

DEN 479.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато. Тоа може да биде само гламурозна вештерка. Нашите Возрасни Инка Тасија Гламур Вештерка Костим доаѓа со фитинг, подот должина црн фустан со прикачени, виолетова наредени јака во сребрена трим. Целосните ракави на ѕвончето се наредени со виолетова и исечени со сребро. Доаѓа и со прикачен виолетов појас со сребрена облога и блескава тока од кристал. Дури и соодветна шапка за вештерки со светкава тока. Ќе бидете маѓепсани со овој прекрасен Костим За Вештерки На Инкан Тасија Гламур. Костими во калифорнија Достапни Во Големини : Мали, Средни, Големи и XL. Точка Вклучува : Фустан, Шапка. На сликата предмети не се вклучени : Метла, Накит, Чизми. Материјал : 100 Проценти Полиестер. Упатства За Нега : Рачно Перење, Ладна Вода, Не Извртувајте, Исушете Ја Линијата, Не Избелувајте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Леснотија Женски Обични Ленени Панталони Растеглива Широка Нога Повлечете Фустан Панталони Панталони За Жени

Жени Лабави Фит Девет Четвртини Панталони Лето Еднобојно Слабеење Дишење Еластични Панталони Со Висок

DEN 2.33

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96