• Обновено
Декмод Кожен Рачно Изработен Дневен Стол Со Црн Штанд, Кафеав

Декмод Кожен Рачно Изработен Дневен Стол Со Црн Штанд, Кафеав

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декмод Кожен Рачно Изработен Дневен Стол Со Црн Штанд, Браун е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Затоа, тргнете го товарот и опуштете се на овој украсен стол за пеперутки. Мало парче мебел што прави голема разлика за да му дадете на вашиот дом пример освежување. Додадете ја оваа кожна и метална столица за пеперутки во вашиот дом во рустикален стил со дрвена масичка и тапациран ленен тросед. Оваа ставка бродови во 1 картон. Пеперутка стол има 0,25 " дебелина на седиштето. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Кожата и косата на криење се природни производи, и затоа нема двајца да бидат слични. Може да има мали варијации во моделот, природните флеки, боите и целокупнатаesетика на производот. Максималната граница на тежина е 300 килограми. Произведено Во Индија. Може да прими 1 лице. Ова е една кафеава боја акцент стол. Рустикален стил. Дизајниран со солидна убавина и земјен шарм, каде што природната едноставност, топлина и органски материјали создаваат здрава атмосфера. Висока задна страна дневна стол е изработена од метал и вистинска кожа. Стол за печатење крави со кафеави и крем бои, рачно зашиени закрпи за седишта и плетени кожни украси со црна железна рамка. Рустикална крава скриј кожен акцент стол карактеристики видливи детални шевови во удобен лежечки дизајн на метални нозе во стилот на пеперутка за удобно искуство со седење. Столот за пеперутки има димензии 29 L x 30 W x 35,50 H инчи и тежи 12,50 килограми. Овој кожен стол има модели на пигментација на кожата од крава и траги од бод на рабовите. Избришете ја со сува крпа. Овој кожен стол е заварени железни материјали со прикачена и зашиена крава кријат кожа. Рустикален стил. Декмод Кожен Рачно Изработен Дневен Стол Со Црн Штанд, Браун прави совршен додаток на секој дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот �

DEN 3.33

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67