• Обновено
Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

DEN 591.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпетици, Тип На Модна Чизма : Цврста Боја : Кафеава, Црна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : тип на поштенски Прсти : Висина На Шилеста Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работа, Забава, Одење КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горниот : Мазна СТП со метален синџир декор. Оусол : Анти-лизгачка гума. Погоден за сите сезони.2. Чизми со патент : Дизајнот На Страничниот патент е за повеќето облици на теле што е можно повеќе.3. Буци чизми за потпетици и средно теле ве прават класични и кул. Тие се хит каде и да сте.4. Модните чизми можете да ги носите секаде. Погоден за Секојдневен, Забава, Шопинг, Датум, Патување, Фустан, Пешачење.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми До Глуждот Со Високи Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристики : Спуштете се подготвени со овие странични чизми со средно теле со патент кои имаат декор со метален синџир на предниот дел на чизмата што обезбедува персонализирано вклопување што ќе ве одржува во стил ова доаѓа. Чизми со потпетици : овие вградени чизми магично ќе им дадат изглед на издолжување на вашите нозе. Тие имаат растеглив стп направен од човекот, шилест прст, висока густа пета и странично затворање на патентот. Материјал : овие модни женски чизми се направени од СТП кои се издржливи, меки и еколошки. Гумениот ѓон отпорен на абење и против лизгање ви овозможува да одите удобно и непречено. Суштински Чизми За Жени : овие женски чизми се претежно неутрални бои, кои совршено одговараат на вашите дневни облеки. Совршен со слаби фармерки, костум, кошули, здолниште. Без разлика дали е свечена или секојдневна облека, може да ве одржува удобни и стилски. Прилики : овие чизми со високи потпетици погодни за одмор, канцеларија, интервју, шопинг, забава, клуб, туризам, секојдневен, датира, улица, бизнис, датира, забава, свадба, филм-ноќ, шоу за Пешачење, Божиќ, Ноќта на Вештерките.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33

Sumbell Industries Simple Life е најдобро карирана графичка уметничка галерија со камиони, завиткан од платно, печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 7196.00

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00