• Обновено
Крокс Деца унииорски помлади крокондски затнувања

Крокс Деца унииорски помлади крокондски затнувања

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спортска тркачка лента додава поп боја на иконите затнувања на Крокс. Направено со лесен, издржлив материјал од крослит, контурираните стапала и надворешните страни даваат неверојатна удобност и поддршка за што и да има денот. Легендарниот Croslite ™ Амортизирање на пена нуди целодневна удобност и поддршка . ленти за потпетици на потпетици. Портите за вентилација го подобруваат протокот на воздух. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67