• Обновено
2парови Виножито Геј Гордост Месец Украси Виножито Модел Манжетни За Костуми

2парови Виножито Геј Гордост Месец Украси Виножито Модел Манжетни За Костуми

DEN 304.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис r. r. Оваа прекрасна и деликатна манжетни ќе биде вашиот прв избор, без разлика за која цел ќе го користите. Овие манжетни се дизајнирани да го измазнуваат сјајниот изглед со структурата на легурата. Со својата едноставна структура, тоа е погодно за употреба. Има дебели зајакнувачки спојки, па затоа е цврст и издржлив.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Како Што Е Прикажано.р. - Материјал : Легура.Р. - Големина : 1,8 х 1,7 х 1см.р. - Опсег на примена : многу е погоден за секојдневно носење и специјални прилики.р. - Едноставниот дизајн ги прави производите поелегантни и дарежливи.р. - Лесен за употреба, што го прави совршен избор за секојдневен накит.р. - Ретро легура со едноставна форма хромирана позлатен бакар, француски манжетни, легура на накит, висококвалитетно еколошко позлата.р. - Совршен подарок за хомосексуалците. Опсег на примена : многу е погоден за секојдневно носење и специјални прилики. Едноставниот дизајн ги прави производите поелегантни и дарежливи. Лесен за употреба, што го прави совршен избор за секојдневен накит. Ретро легура со едноставна форма хромирана позлатен бакар, француски манжетни, легура на накит, висококвалитетно еколошко позлата. Совршен подарок за хомосексуалците.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

УМЕТНОСТ Дизајнарт Портрет На Кафеав Коњ со Бел Нос јас Фарма Платно Ѕид Уметност печати во. широко внатре. високо

Оваа прекрасна Уметност На Платно Во Фарма Е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно �

DEN 1.33

Педорт Женски Кардигани Лесни Секојдневни Лесни Плетени Кардигански Џемпери Од Женско Небесно Сино, С

Педорт Жени Копче Надолу Вратот На Екипажот Долг Ракав Меки Плетени Џемпери Од Кардиган.Ова Женско Копч

DEN 2.33