• Обновено
Атлетски работи женски шорцеви од мрежа, 2-пакет

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа, 2-пакет

DEN 207.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е вашето лесно одење во теретана кратко за сезоната. Овие шорцеви за мрежни атлетски дела можат да се носат со скоро ништо! Ова кратко има достапни странични џебови за да ги задржите вашите најважни работи скриени додека сте надвор и новите врзани врски на половината за прилагодливост и удобност. Плетната ткаенина заедно со меката еластична лента за половината е одлична за леснотија на подвижност и удобност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. сет вклучува : 2 пара шорцеви. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : ткаенина за дишење. Атлетски работи мрежни шорцеви 2 пакувања за жени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хало Подигнување над врховниот скутер за удар на големи тркала - Зелена - Наменета за возачи до 220 bs - Унисекс

Хало Подигнување над врховниот скутер за удар на големи тркала е опремен со долготрајни преголеми поли�

DEN 3.00